Penzion Nové Město na Moravě / Škola v přírodě - Ubytování Nové Město na Moravě

Škola v přírodě

Penzion Vrchovina leží v malebné krajině Českomoravské vrchoviny v okrajové části Nového Města na Moravě, které je známé krásnou přírodou s nevšedními výhledy a čistým ovzduším.

Ubytování je zajištěno v 15 prostorných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Kapacita je 50 pevných lůžek. K dispozici ubytovaným hostům je prostorná zahrada s víceúčelovým hřištěm na míčové hry, ruskými kuželkami, petanquem, stolním tenisem, dětským koutkem s altánem, prolézačkami, trampolínou a ohništěm. V případě nepříznivého počasí je možné využít dvě klubovny a velkou jídelnu nebo si zahrát bowling, který je součástí přilehlé restaurace. Všechny prostory jsou nekuřácké.

V okolí je množství stezek pro pěší, cyklisty a běžkaře. Jejich absolvováním se dostanete k mnohým přírodním zajímavostem, skalním útvarům, památným stromům, studánkám…. Prohlídkový okruh městskou památkovou zónou vás zavede např. do horáckého muzea s expozicí o výrobě lyží a školní třídou z 30. let minulého století. Díky dobrému dopravnímu spojení můžete v okolí navštívit např. hrad Pernštejn, památku UNESCO Zelenou Horu, zámek a Muzeum knihy ve Žďáře nad Sázavou …

Ceník pro Školy v přírodě

 

Cena ubytování + plná penze ( žáci I. stupeň ) 380 Kč / den
Cena ubytování + plná penze ( žáci II. stupeň ) 400 Kč / den


Ceny platí při pobytu na 5 a více dní. Plná penze zahrnuje 5x denně stravu a pitný režim.

Výhody pro pedagogický doprovod: 10 dětí / 1 osoba zdarma